Polish language landing page

Profil firmy CiDRA

Zajmujemy się przetwarzaniem sygnałów na wiedzę stanowiącą podstawę do działania. Naszą misją jest tworzenie zaawansowanych rozwiązań pozwalających na bieżący i precyzyjny pomiar danych, tak aby usprawniać procesy przemysłowe, zwiększać wydobycie i obniżać koszty operacyjne. Nasze wyroby, systemy oraz usługi wydobycia metodami wtórnymi dają naszym klientom wyjątkowy wgląd w stan ich procesów przemysłowych, dzięki czemu mogą poprawiać wydajność swoich instalacji.

Sukcesy odnoszone już od siedemnastu lat zawdzięczamy kompetencjom menedżerskim wzbogaconym o fachową wiedzę naszego zespołu światowej klasy specjalistów. Dzięki takiemu mariażowi talentów jesteśmy w stanie ściśle współpracować z największymi firmami w branży, by móc oferować im wyjątkowe i skuteczne rozwiązania. Nasze zaangażowanie oraz elastyczność pozwoliły nam zdobyć ponad 350 klientów z 35 krajów.

Produkty i usługi

Naszą chlubą jest gama rewolucyjnych urządzeń SONARtrac: pasywnych mierników przepływu pozwalających na precyzyjne i niezawodne pomiary strumieni w instalacjach w rozmaitych branżach przemysłu. Doskonalone przez wiele lat, nasze zestawy SONARtrac pozwalają na pomiary przepływów jedno- i wielofazowych w ośrodkach wodnych lub w abrazyjnych ściekach. Dzięki nieinwazyjnemu montażowi, braku ruchomych części czy kontaktowi z cieczami, nasze mierniki nie ulegają korozji czy rozregulowaniu. Można je szybko montować na rurach z różnorodnych materiałów, by potem przez wiele lat móc korzystać z bezserwisowej eksploatacji.

Nasze usługi serwisowe wychodzą naprzeciw potrzebom klienta i pozwalają na znaczące udoskonalenie procesów produkcyjnych. Oferta firmy CiDRA pozwala firmom z branży przetwórstwa kopalin na redukcję liczby awarii i przestojów, poprawę klasyfikacji i mielenia w obiegu zamkniętym, oraz zwiększenie wydobycia kopalin metodami wtórnymi. CiDRA oferuje także usługi poprawy wydajności procesu, bezpieczeństwa i niezawodności, pozwalając jednocześnie na nadzór nad składnikami majątku klientów. Dzięki naszej ofercie klienci po raz pierwszy mogą skorzystać z narzędzi pozwalających na długofalowe, proekologiczne i stałe doskonalenie procesów w ich instalacjach przemysłowych.